top of page

News & Updates

Brilliant performances and a top three at the European Championship

From 60 Mini to KZ2, you can always count on the Energy Corse team in the major international events! The young Latvian Tomass Stolcermanis demonstrated this during the second round of the FIA Karting European Championship by finishing 3rd in the OK-Junior category. His Russian team-mate Tigran Bunatyan was also at the forefront in France on the Aunay less Bois circuit. Proof that the Energy Corse-TM Racing teams will be a force to be reckoned with throughout the 2021 season.

Source: https://motorsportsdata.email/data/docs/energy/2021/COM_ENERGY_2021_n2/content.html?utm_source=sendinblue&utm_campaign=ENERGY_Corse_2021_-_2&utm_medium=email

Tomass Štolcermanis kartingā izcīna augstāko sasniegumu Latvijā

Ziņa sagatvota: 04.06.2021.

 

FIA federācijas organizētajā Eiropas čempionāta 2.posmā Francijā (Aunai Les Bois trasē),  iegūst augsto 3.vietu Junior klasē.

 

Tomass un Mareks Štolcermaņi bija ieplānojuši šajā sezonā startēt tikai pirmajā FIA  federācijas organizētajā Eiropas čempionāta posmā Beļģijā, bet komanda “Energy corse” piedāvāja piedalīties arī otrajā posmā.

 

Tomass uzstādīja ātrāko apļa laiku kvalifikācijā savā grupā. Sacensībā ir 5 priekšbraucieni (heat) un fināls. Priekšbraucienos, atbilstoši rezultātam, var iegūst punktus, kas summējas asttiecīgi uz vietu finālā.

Vienā no priekšbraucieniem Tomass ieguva pirmo vietu un komandas biedrs Tigran Bunat ieguva 2.vietu, kas bija nebijis sasniegums komandai “Energy corse”.

 

Finālā Tomass startēja no 6.vietas un ieguva 3.vietu kopvērtējumā.

https://www.fiakarting.com/event/2021-aunay-les-bois/OK-Junior/results

 

Līdz šim augstākais FIA Eiropas čempionāta sasniegums, t.i. 7.vieta, piederēja Marekam Štolcermanim, kas iegūts 2001.gadā.

Reizē ar šo  sasniegumu dēls Tomass šo titulu ir pārņēmis.  Pēc 20 gadiem tagad ātrākais ir Tomass. Par to, portams, Marekam ir liels prieks, lepnums un gandarījums, ka titulu var nodot dēlam.

 

Par sacensību Tomass:

Vienmēr var labāk, bet esmu apmierināts. Prieks bija braukt šāda augsta līmeņa sacensībās. Tikai no šādām gonkām tu vari būt spēcīgāks un sasniegt labākus rezultātus!

 

Piedalīties FIA Eiropas čempionātā ir bijis līdzšinējais tuvākās nākotnes sapnis Tomasam.

IMG_0858.jpeg
73558f7e-d676-45c5-ac2a-7c5cbeb1c91c.JPG
bottom of page